Psychobiologia

PSYCHOBIOLOGIA

PSYCHOBIOLOGIA?

Sama po sobie zobaczyłam, że chociaż lekarz kardiolog robił wszystko najlepiej jak potrafił, to były okresy, że leki nie pomagały. Ciśnienie skakało jak zwariowane, a ja myślałam, że umieram. Ból kręgosłupa, którego doświadczyłam przez pół roku nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Rezonans i inne badania pokazywały, że jestem zdrowa, a ja nie byłam w stanie siedzieć, ani stać.

Pewnie wielu z Was doświadcza różnych dolegliwości, nieraz bardzo dokuczliwych, a lekarz mówi: ” jest Pan/Pani zdrowy/a”. I nie znaczy to, że lekarz jest kiepski. Co więcej chcę tu zaznaczyć, że ani ajurweda, ani psychobiologia nie wykluczają konsultacji lekarskich i brania leków przepisanych przez lekarzy.

Bierzesz leki, suplementy, ćwiczysz, zdrowo jesz, a czujesz się do d… No właśnie i co wtedy? Pewnie każdy z Was spotkał się z terminem psychosomatyka. Wielu usłyszało „to siedzi w głowie”. Wszystko ok, ale co z tym zrobić?

PSYCHOBIOLOGIA

Jeszcze więcej o psychobiologii

01.

Ktoś z Was być może boryka się z poważną chorobą. Leczycie się. Jest dobrze, a po jakimś czasie wszystko wraca, nie raz i nie dwa ze zdwojoną siłą. Tu nie mówimy o psychosomatyce, tylko o jak najbardziej realnej chorobie, gdzie trzeba brać leki i systematycznie odwiedzać lekarza. Czy w takim wypadku możecie sobie dodatkowo pomóc? Jak najbardziej.

02.

Psychobilogia pozwala rozkodować chorobę, oddzielić emocje od uczuć, poznać konflikt, który wygenerował odczucia na płaszczyźnie fizycznej oraz psychicznej i ... co najważniejsze daje możliwość uwolnienia tego wszystkiego z ciała.

03.

Nie mówię, że jest łatwo i kolorowo. O nie Po drodze jest trochę zakrętów, tajemnic do odkrycia i zmierzenie się z własnymi słabościami. Mogę Ci jednak zagwarantować, że jeżeli jesteś wytrwała/y to na końcu ta droga robi się równa, prosta, a wkoło są piękne widoki. Możemy pójść razem. Stanę obok Ciebie, ale musisz zrobić ten pierwszy krok w nieznane

Kontakt

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty